Letní sportovní tábor

Letní škola tanceTerním sportovního tábora pro děti  je  7. 7. – 16. 7. 2021

Letní tábor pro děti  pořádáme od roku 1997 společně s TŠ ASTRA PRAHA.

LETOS 24. ROČNÍK   téma 2021:

ZEMĚ nebo MARS, je život mezi světy???

Sportovně založený  tábor  je nabitý programem. Je pro kluky a holky ve věku  6 – 15 let. Vedoucí oddílů jsou zkušení profesionální lektoři , kteří vyučují v celoročních kurzech. Postaráno je i o ty nejmenší a nezkušené táborníky.

Fotky ze starších táborů v Hubálově najdete na rajce.net - Hubálov 2016 ,Hubálov 2017 - Tantan

Přihlášky v TŠ ASTRA  přímo na : www.astra-praha.cz/akce/letní-sportovni-tábor-141 ( k disp. v dubnu)

nebo:       aktuální závazné přihlášky budou k disp.v březnu , předběžně se hlaste mailem na:   hanajozova@volny.cz

Zde přihláška na letní taneční tábor »

Penzion U dubu, Tanvald , Údolí Kamenice -  Jizerské hory

Penzion se nachází na řece Kamenice pod známou horou Špičák . V budově jsou 3-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zázením .K dispozici je jídelna a klubovna s východem na venkovní hřiště, kde můžeme za příznivého počasí využít říčku Kamenici k osvěžení. K dispozici je i bar pro drobné nákupy cukrovinek a nápojů. Těšit se můžeme na domácí kuchyni, příjemný personál a krásné prostředí Jizerských hor.

Co je pro vás připraveno :

taneční program :      výuka tance 1 hod denně –Latin sestavy jsou vhodné i pro úplné začátečníky

kroužky dle výběru  -  aerobik, mažoretky, kankán, orientální tance

sportovní program  :  fotbal, míčové hry, šipky, fotbálek, táborové dovednosti

odpolední program :  výlety do okolí, táborové hry a bojovky, volba miss, karneval, závěrečné taneční a táborové klání

celodenní výlet

Cena 5 350,- Kč ( s dopravou 5 500,- Kč) zahrnuje : ubytování a stravování 5x denně, dopolední výuku, odpolední program, celodenní výlet, ceny ,odměny, zdravotníka a nemalé administrativní práce.

pozn. : Doprava vlakem pouze za příznivé epidemiologické situace .

kontakt : hlavní vedoucí tábora  Hana Jozová Dluhošová  602 194 636